Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα στην ταράτσα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ένα γήπεδο τέννις Ένα γήπεδο γκολφ Ιππασία Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Κανό | Σπα & Ευεξία Περιποιήσεις ομορφιάς Μασάζ Αποτρίχωση Περιποίηση προσώπου Μανικιούρ Πεντικιούρ |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Πάρκο Manati Bavaro απέχει σχεδόν 4 χλμ. απόσταση από το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1 Πούντα Κάνα.
BAM Market, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.
Αυτό το διαμέρισμα παρέχει κομμωτήριο, πεντικιούρ και μανικιούρ και άλλα είδη περιποίησης. Στο κατάλυμα οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να ασχοληθούν με κατάδυση, κανό και ιππασία.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ιδιωτική παραλία
- Ανελκυστήρας
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Μηχάνημα ΑΤΜ
- Υπηρεσίες κομμωτή/τριας
- Καφετέρια
- Τζάκι
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
- Σνακ Μπαρ
- Μπαρ/ Lounge
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Καζίνο
- Υδάτινο πάρκο
- Καραόκε
- Ζωντανή ψυχαγωγία
- Νυχτερινό κλαμπ
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Πεντικιούρ
- Μανικιούρ
- Αποτρίχωση
- Περιποίηση προσώπου
- Περιποιήσεις ομορφιάς
- Μασάζ
- Κέντρο γυμναστικής
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Κανό
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Γυμναστής
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσίες καταστημάτων
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1;
Η τιμή κράτησης στο το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1 αποτελεί 104$. - ❓
Στο το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1 έχει πάρκινγκ;
Το το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1 παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Beach & Garden Los Corales Club Apartments 1.